Plaża del Inglés

Urlop, aby rozerwać się z całą rodziną

Plaża del Inglés na południu wyspy Gran Canaria to idealne miejsce do spędzenia urlopu pełnego ruchu - jest doskonała do spacerowania po piasku lub pływania kajakiem. Dobry plan dla tych najbardziej aktywnych to wynająć skuter wodny, aby rozerwać się do południa, zjeść obiad w jednej z restauracji mieszczących się na bulwarze nadmorskim i po południu zrobić sobie wycieczkę na wydmy w Maspalomas z cała rodziną. A jeżeli pozostaną jeszcze siły, pójść wieczorem na jedną ze sławnych dyskotek tej okolicy.

Budki z napojami i przekąskami oraz zajęcia na plaży

Ta plaża jest idealna do kąpieli i opalania sią, ale również do spożycia orzeźwiającego napoju w jednej z tutejszych budek z napojami i przekąskami, podczas gdy najmłodsi bawić się będą w piasku przez cały dzień. Dzieci dobrze spędzą czas dzięki zajęciom dla nich jakie oferuje wiele hoteli i parków tematycznych mieszczących się w tej okolicy. Z Plaży del Inglés również można zakontraktować wycieczki zorganizowane dla lepszego poznania wyspy Gran Canaria.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Localidad
Playa del Inglés

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045