Maspalomas

Wypoczynek pomiędzy morzem a wymami na Gran Canaria

Jest niewiele miejsc na Gran Canaria, w których niebo, morze i piasek tworzą tak rajskie miejsce jak plaża w Maspalomas, na południu tej wyspy. Spacerując w pobliżu dawnej latarni morskiej turysta będzie mógł poszperać w jednym z licznych sklepów tego obszaru lub zrobić sobie przerwę na spróbowanie któregoś z przysmaków nie tracąc widoku na ocean. Wiatr i piasek tworzą tutaj każdego dnia odmienny krajobraz, skąd podziwiać można przepiękne zmierzchy w pobliżu morza.

Spokojna plaża nad Oceanem Atlantyckim

Wygoda panująca na tej plaży i usługi jakimi dysponuje Maspalomas zapewniają, że odwiedzająca osoba będzie mogła spokojnie odpocząć i skorzystać z niej. Jej niezrównana atmosfera rozkocha tych wszystkich, którzy poszukują spokojnego urlopu, a dodatkowo można tu wybierać pośród wielu różnorodnych kwater. Wydmy piaskowe tutejszych plaż są podobne do pustyni, na której można dać się ponieść uczuciom, zapomnieć o bieganinie codziennego życia i o zgiełku dużych miast.

Accommodations
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
LGTBI
Localidad
Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045