Morrojable

Plaże do zrelaksowania się i surfowania na południu Fuerteventura

Bardzo szerokie plaże w Morro Jable, miejscowości turystycznej położonej bardziej na południe Fuerteventura, stanowią idealne miejsce do wypoczynku. Ich ogrom pozwala zrelaksować się w strefie leżaków lub nieco oddalić w celu całkowitego wyłączenia się wsłuchując się w odgłos fal. Wody Morro Jable są doskonałe dla wdrożenia się w surfing i aby pozwolić by mijał czas pływając na desce. Posiada ponadto port, który ma połączenie z Gran Canaria o przejeździe trwającym dwie godziny statkiem.

Zakątek do wyłączenia się w Pájara

Zróżnicowana oferta pod względem kwater jakie posiada Morro Jable w obrębie okręgu miejskiego Pájara, zamienia go w jeden z najbardziej pożądanych kurortów turystycznych, który jednak zachował ducha rybackiego portu i istotę nadmorskiego miasteczka Wysp Kanaryjskich. Sklepy i restauracje ustawiają się w szeregu na jego alejach w celu zaoferowania najlepszych produktów lokalnych i międzynarodowych. Turystka, który zakwateruje się w Morro Jable, będzie musiał od czasu do czasu zerkać na zegarek, gdyż tutaj czas wydaje się zatrzymać.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Morro Jale

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045