Corralejo

Wypoczynek w niezapomnianym krajobrazie w La Oliva

Corralejo położone jest na północy wyspy Fuerteventura, tuż na przeciwko wysepki znanej jako Lobos, której sylwetka na horyzoncie stanowi część pejzażu tego kierunku turystycznego, gdyż jest ona stąd bardzo dobrze widoczna. Dodatkowo, można ją odwiedzić wypływając z portu w Corralejo, skąd również odpływają statki w kierunku Lanzarote. Nadmorska atmosfera starego miasta jest idealna dla odbycia spokojnego spaceru i spróbowania wina ze świeżą rybą, którą oferują restauracje w tej części miasteczka.

Surfing i kitesurfing obok międzynarodowych restauracji

Aby zadbać o kondycję fizyczną nie ma nic lepszego jak uprawiać odrobinę surfingu lub kitesurfingu, bardzo typowych sporów w niektórych obszarach Corralejo, gdyż warunki są tu doskonałe dla ich uprawiania. W pobliżu plaży o białym piasku można odnaleźć kawiarnie i restauracje, które pomagają w regeneracji sił i w dalszym korzystaniu z przyjemnego klimatu. W ramach zakwaterowania istnieje tutaj kilka luksusowych hoteli i willi, które sprawiają, że doświadczenia turysty będą doskonałe.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Nightlife
Public transport
Port
Localidad
Corralejo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045