Kitesurfing na plaży w El Médano

Punkt kitesurfingowy z najlepszymi warunkami wiatru

Miejsce kitesurfingowe na plaży w El Médano, położone w południowej części Teneryfy, w pobliżu lotniska, oferuje idealne warunki wiatru dla uprawiania tego sportu. Poza obszarem wydzielonym do ustawiania latawców na plaży, znajdują się tutaj też inne miejsca w celu umożliwienia doświadczeń na różnych poziomach. Pomimo, że z tego punktu można korzystać przez cały rok, zwłaszcza latem, gdy wiatr wieje w kierunku północnym i północno-wschodnim, staje się on jednym z ulubionych wśród miłośników kitesurfingu na Teneryfie.

Szkoły kitesurfingu w obszarze turystycznym na Teneryfie

Dno pokryte jest piaskiem, co ułatwia wejście do wody na plaży El Médano, również dla początkujących. Usługi ratownictwa sprawiają, że kitesurfing w tym miejscu jest bardziej bezpieczniejszy i może być uprawiany bez względu na stan wody. Tuż na plaży znajdują się usługi poświęcone turystyce, jak również bogata oferta zakwaterowania, kawiarni i sklepów, a także szkoły kitesurfingu i usługi wynajmu różnego sprzętu.

Parking
Restaurant
Localidad
El Médano

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Szanuj zwierzęta, nie płosz ich ani nie karm. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, powiadom służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112. Nie zrywaj kwiatów ani nie roślin.
- Nie zbieraj ani nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie układaj stosów z kamieni.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
1
259
13
262
10045