Kitesurfing we Flag Beach

Idealne miejsce dla początkujących kitesurferów
W Corralejo, w północno-wschodniej części Fuerteventury, znajduje się punkt kitesurfingowy we Flag Beach. Jest to obszar chroniony, położony naprzeciwko wyspy Lobos, idealny dla wszystkich poziomów kitesurfingu. Fala załamuje się na różne grzbiety i kierunki wzdłuż plaży, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla wszystkich kitesurferów, bez względu na ich doświadczenie. Należy pamiętać, że wejście do wody przy Flag Beach jest łatwe, nawet dla początkujących.
Szkoły kitesurfingu na Fuerteventurze
Flag Beach ma bardziej stabilne wiatry na wiosnę i lato – najlepsze do uprawiania kitesurfingu, niezależnie od poziomu wody, wiejące w różnych kierunkach (N-NO-NE). Miejsce to jest otoczone przez wszelkiego rodzaju usługi dostępne na obszarze turystycznym takim jak Corralejo, włączając specjalistyczne usługi dla sportowców, takie jak szkoły czy wynajem i kupno sprzętu. Aby się tam dostać, należy kierować się autostradami FV-2 oraz FV-1 prowadzącymi do Corralejo. Dno punktu przy Flag Beach jest piaszczyste.
Localidad
Corralejo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Szanuj zwierzęta, nie płosz ich ani nie karm. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, powiadom służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112. Nie zrywaj kwiatów ani nie roślin.
- Nie zbieraj ani nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie układaj stosów z kamieni.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
4
259
13
262
10045