OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Aqualava Waterpark

Aqualava Waterpark Parki wodne na Lanzarote
Aqualava Waterpark Parki wodne na Lanzarote
Aqualava Waterpark Parki wodne na Lanzarote

Apartamenty z parkiem wodnym w Playa Blanca

Aqualava Waterpark jest parkiem wodnym w kompleksie apartamentów Relaxia Lanzasur Club. Położony w Playa Blanca, na południu wyspy, oferuje wyjątkową okazję połączenia wypoczynku z zabawą. Choć każdy ma dostęp do tego parku, tylko użytkownicy apartamentów mają bezpłatny dostęp do jego obiektów. W ten sposób oprócz spędzenia dnia pomiędzy atrakcjami wodnymi można skorzystać z minigolfa, spa, supermarketu i nocnych zajęć animacyjnych. Doskonały park dla niezapomnianego urlopu rodzinnego.

Atrakcje wodne z klimatyzowanymi basenami w Lanzarote

Park wodny Aqualava Waterpark posiada wiele atrakcji dla wszystkich. W strefie dla dzieci mieści się zamek ze zjeżdżalniami o różnych kształtach i ogromny kubeł, który co chwilę rozlewa wodę. Wolna rzeka, Río Lento, jest idealna, aby dać się ponieść prądowi wodnemu w samotności lub w dwójkę. A oprócz zjeżdżalni dla dorosłych jest również basen ze sztucznymi falami. Jako ciekawostkę należy podkreślić, że jest to zrównoważony park wodny, gdyż wykorzystuje lokalną energię geotermiczną dla podgrzewania basenów.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ