OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

DZIEŃ NA PLAŻY NA

WYSPACH KANARYJSKICH

Na Wyspach Kanaryjskich będziesz mógł skorzystać z kilometrów spektakularnych plaży dla spędzenia dnia z rodziną, pospacerowania po brzegu, poleżenia dla wypoczynku lub zagubienia się z twoim partnerem w idyllicznym krajobrazie. Oprócz tego przyjemne temperatury o każdej porze roku, bezchmurne niebo i ponad 3000 godz. słońca w roku sprawiają, że możesz korzystać z niekończących się plaż Wysp Kanaryjskich zawsze kiedy chcesz.
Towarzysz nam w tym dniu na plaży!
Masz ochotę na zabawny dzień?
CHODŹMY NA PLAŻĘ!
Wyspy Kanaryjskie oferują ci niezliczone opcje spędzenia dnia na plaży. Tylko musisz zdecydować na co najbardziej masz ochotę: zagubić się na dziewiczej plaży aby o wszystkim zapomnieć, dobrze się bawić z twoimi dziećmi na rodzinnej plaży ze wszelkim rodzajem usług czy po prosto odprężyć się i skorzystać z jednej z najpopularniejszych plaż.
Z pewnością jesteś głodny
DO JEDZENIA!
Masz tyle opcji co plaży. Możesz usiąść w restauracji z widokiem na morze i spróbować typowych dań kanaryjskich takich jak: sancocho (rodzaj zupy warzywnej), papas con mojo (ziemianki z sosem) lub też ryby pochodzące z okolicy jak np. vieja lub salema (salpa). Ale jeżeli wolisz jeść ze stopami w piasku w pobliżu wody, z pewnością jest jakaś budka z napojami i przekąskami, w której możesz spróbować przepysznych przekąsek z ośmiornicy, skorupiaków pąkli z grilla, pieczonych sardynek, salpicón (sałatki mięsnej lub rybnej)… i rozpocząć w ten sposób popołudnie z dobrym smakiem w ustach.
A kiedy chcesz się orzeźwić…
KĄPIEL!
Jeżeli z czegoś są sławne plaże Wysp Kanaryjskich to z ich czystych i przejrzystych wód o stałej temperaturze przez cały rok w granicach 20ºC, które nie tylko zapraszają cię do orzeźwiającej kąpieli ale również pozwalają na uprawianie każdego sportu wodnego. Dlatego na wielu z nich odnajdziesz szkoły surfingowe, w których będziesz mógł wdrożyć się lub udoskonalić swoją technikę na desce.
WINDSURFING
KITESURFING
WYCIECZKI STATKIEM
OGLĄDANIE WIELORYBÓW
A jeżeli odważysz się zobaczyć morze z innego puntu widzenia możesz zanurzyć się i odkryć jeden z najbogatszych ekosystemów morskich na świecie w trakcie jednej z wielu wypraw organizowanych przez szkoły nurkowania.
MAGICZNE
ZMIERZCHY
Zmierzch, po dniu pełnym relaksu lub rozrywki to jedna z najszczególniejszych chwil jakich można doświadczyć na plaży. To idealny moment, aby pospacerować po brzegu lub usiąść i podziwiać morze oraz zobaczyć jak słońce powoli znika zza horyzontem.

Na Wyspach Kanaryjskich zmierzchy są bardzo charakterystyczne, bo słońce zlewa się z morzem tworząc burzę pomarańczowych blasków i iskier na powierzchni wody.

Idealne zakończenie dla idealnego dnia na plaży.