Anfi Tauro Golf

Innowacyjny projekt pola golfowego na wyspie Gran Canaria
Anfi Tauro Golf to pole golfowe o bardzo szczególnym projekcie. Międzynarodowej sławy architekci Von Hagge, Smelek i Baril opracowali je w oparciu o styl arizoński, eksponując połączenie pustynnego krajobrazu ze skałami i palmami. Właśnie dlatego nie ma tu tradycyjnego rough, ale w zamian są ozdobione kaktusami obszary ubitego piasku. To naprawdę innowacyjne pole do gry położone blisko Puerto Rico na południu wyspy Gran Canaria.
Rozegraj rundę golfa z widokiem na dolinę Tauro
Pole golfowe Anfi Tauro Golf zapewnia turniejową grę na wysokim poziomie, gdyż posiada sześć tees na większości dołków, przystosowanych do każdego handicapu. To otwarte w 2007 roku pole zachwyca od dołka 6 naprawdę imponującym widokiem na morze, pod osłoną zbocza doliny Tauro. A jego obszar treningowy jest uważany za jeden z najlepszych na wyspie Gran Canaria, ponieważ pozwala na grę w obu kierunkach.
Even
72
Handicap
36
Hole number
18
Round time
4 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Mogán
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045