Costa Calma (Spokojne Wybrzeże)

Oaza na Fuerteventura
Relaks i spokój jakim się oddycha w turystycznej miejscowości wybrzeża Costa Calma bez wątpienia oddają sprawiedliwość jego nazwie. Położone na południu wyspy Fuerteventura, w pobliżu naturalnej okolicy Jandía, jest ono niemal oazą pośrodku suchego krajobrazu tej wyspy. Ponadto, na tym wybrzeżu mieszczą się różnej kategorii hotele i apartamenty, które mogą się dostosować się do potrzeb każdego turysty. A jego rozległa plaża ukrywa wiele zakątków dla wypoczynku jak również jest doskonała do rozładowania adrenaliny poprzez uprawianie sportów wodnych.
Windsurfing i wypoczynek nad brzegiem morza
Windsurfing i kitesurfing to dwie z dyscyplin sportowych najczęściej uprawianych na wybrzeżu Costa Calma, ale wielu gości przybywa tutaj zwyczajnie w poszukiwaniu spokoju tego wymarzonego miejsca. Dodatkowo, największy park tematyczny wyspy Fuerteventura mieści się w pobliżu wybrzeża Costa Calma i oferuje możliwość spędzenia odmiennego dnia z całą rodziną podziwiając setki gatunków roślinnych i zwierząt jakie zamieszkują na terenie tego obiektu.
Accommodations
Beach
Has catering
Nightlife
Public transport
Localidad
Costa Cama

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045