Villa Ariadna

Wakacje w domu z grillem, ogrodem i basenem

Po pozostawieniu w tyle kilku skromnych domostw, wznosząca się przez cały czas droga, przejeżdżająca przez Güímar, dociera do drewnianej bramy hotelu agroturystycznego Villa Ariadna, dużego żółtego domu, idealnego do spędzenia kilku wyjątkowych dni, samotnie, z przyjaciółmi lub z rodziną, zawsze ciesząc się absolutnym spokojem. Położony w południowo-wschodnim rejonie Teneryfy, ten sześciopokojowy hotelik został stworzony z myślą o relaksie, wylegiwaniu się na słońcu i pogrążeniu w lekturze przy fontannie na ganku, ochładzaniu się w krytym basenie lub przygotowywaniu grilla w ogrodzie.

Zwiedzanie wąwozu Badajoz

Jeżeli zdecydujemy się na opuszczenie murów hotelu, warto udać się do wąwozu Badajoz, legendarnego miejsca pełnego magii i historii, ozdobionego lasem wawrzynowym i sosnami kanaryjskimi. Jeżeli zaś zostaniemy na miejscu, czeka na nas stolik z kawą i herbatą, aby umilić rozmowy w wygodnej sali z kominkiem. Obiady i kolacje też nie stanowią problemu, ponieważ w wiejskich knajpkach i barach serwują znakomite jedzenie, zwłaszcza mięso kozie, najsłynniejsze danie regionalne.

Parking
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Güímar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045