Hotel Finca La Hacienda

Kilka dni spędzone w domku w Tierra del Trigo

Po pokonaniu drogi wznoszącej się wśród bananowców, ujrzymy wiejskie domostwo upiększone kredową bielą, które dzieli się na mniejsze domki. Z dwuspadowymi dachami, schodami z rustykalnych kamieni oraz ogrodami, doskonale pasuje do tego miejsca. Zaraz po przybyciu do Finca La Hacienda, na klienta czeka ciepłe powitanie i najlepsze rekomendacje, aby mógł poznać i nacieszyć się okolicą, ponieważ ten agroturystyczny hotel położony jest w Tierra del Trigo, pięknej osadzie w Isla Baja, usytuowanej na północnym-zachodzie Teneryfy.

Osada przekształcona w hotel agroturystyczny w Los Silos

Znajduje się blisko morza i gór. Tę dawną osadę w Los Silos odwiedza się z zamiarem przebywania blisko natury, ucieczki od codzienności, grillowania (zawsze, pytając wcześniej o pozwolenie), a gdy nadarzy się okazja, by zaprzyjaźnić się z koniem zwanym Canelo, owcami i kotami. Zamiast pokoi są tu wiejskie domki, których włościański klimat wymaga pożywnego jedzenia, jak choćby lokalnego wariantu kapuśniaka lub gulaszu, oraz spacerów wśród drzew i kaskad.

Restaurant
WiFi
Localidad
Los Silos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045