Hotel Rural Casa de Los Camellos

Hotel w zabytkowym centrum Agüimes

Hotel agroturystyczny Casa de Los Camellos nietrudno znaleźć spacerując po bulwarze La Viñuela. O osiągnięciu celu zapewnia nas rzeźba dwugarbnego wielbłąda leżącego u stóp wysokiego budynku w kolorze prażonej kawy - kamienna budowla z długą historią znajdująca się na południowym wschodzie Gran Canarii, w zabytkowym centrum miasteczka Agüimes, gwarantuje przytulną atmosferę, dziedzińce pełne ogrodów, spokój i komfort. Proste, ale atrakcyjne pomieszczenia zapewniają wszystko, co potrzebne do odpoczynku.

Pokoje z widokiem na kościół Świętego Sebastiana

Nadzwyczajna lokalizacja hotelu, w pobliżu placu Rosario, sprawia, że jest on idealnym miejscem dla zwiedzających Agüimes. Ci jednak, którzy decydują się zapukać do jego wysokich bram, przez które dawniej przechodziły dromadery, liczą na rozciągający się z okien pokoi przepiękny widok na miasteczko, z kopułą kościoła San Sebastian na pierwszym planie. Gości zachwycą również pożywne śniadania na bazie słodkości i typowych serów, które nie na darmo zdobyły sobie uznanie.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi
Localidad
Agüimes

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045