Hotel Parador de Cruz de Tejeda

Zachęcające do odpoczynku schronienie w sosnowym lesie Gran Canarii

Relaks w luksusowym spa w naturalnym otoczeniu sosnowego lasu i wąwozów, to przywilej, który daje hotel Parador de Cruz de Tejeda. Ten charakterystyczny hotel wznoszący się na wysokości 1560 metrów jest miejscem, gdzie znaleźć można wytworne wnętrza i przyjazną atmosferę. Jego ogromny kamienny taras spełnia funkcję punktu widokowego, obdarowując gości, dzięki położeniu w centralnej części wyspy, wspaniałym widokiem na jej symbol - Roque Nublo.

Ścieżki dla miłośników górskich spacerów i relaks między bąbelkami

Śnieżno-białe ściany recepcji i jej kopułowe sufity kontrastują z barwą kamienia, a pokoje zachęcają do odpoczynku oraz do pozostania w nich jak najdłużej dla podziwiania rozciągających się z ich tarasów widoków. Wspaniały hydrotermalny basen ciągnący się aż do sosnowego lasu, to okazja do relaksu między bąbelkami. A o 9 kilometrów oddalone jest miasteczko Tejeda - dla tych, którzy pragną poznać tajniki środowiska – jedno z najbogatszych dziedzictw archeologicznych wyspy.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa
Localidad
Tejeda

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
2
262
262
10045