Mahoh

Wiejski dom w północnej części Fuerteventury

Zapał i poświęcenie mogą stworzyć autentyczne cuda, którego przykładem jest właśnie Mahoh - odrestaurowany wiejski dom, gdzie surowy kamień i ciepłe drewno idealnie współgrają z jałowym i oszczędnym krajobrazem Fuerteventury. Wiejski urok tego zakorzenionego w północnej części wyspy domu jest tak niezaprzeczalny, jak przepiękne są zachody słońca podziwiane z wiatraków, którymi usiane są okoliczne górskie zbocza. Nie znajdziemy tutaj tradycyjnej recepcji. Są za to konie, sady i spokój.

Restauracja z kanaryjskimi specjałami

Pomieszczenia należące do domu otoczone są ogrodami z wulkanicznego piasku - idealne miejsce, aby w nocą nacieszyć się widokiem gwiazd. Urządzone w rustykalnym stylu pokoje oferują widok na przepiękny palmowy gaj. Mahoh ma wiele do zaoferowania: stadninę koni, spektakularny ogród, równie atrakcyjny basen, a nawet biblioteczkę z klasykami. Niedaleko znajduje się też znakomita restauracja, w której skosztować można przygotowywanych z pasją kanaryjskich specjałów, jednak prawdziwe cudo oddalone jest tylko o 10 minut samochodem - cudowne plaże w El Cotillo.

Restaurant
Room service
WiFi
Pool
¡Aviso!
-
Localidad
Villaverde

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
4
10
262
262
10045