Facu Díaz y Miguel Maldonado en Tenerife

Teneryfa

Minione wydarzenia

14 June 2024

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"„Siempre Juntos, Sin Sentido” to ekstrawagancka nazwa, jaką komicy Facu Díaz i Miguel Maldonado nadali swojemu nowemu programowi, w którym od końca do końca będą objeżdżać kraj, prezentując mnóstwo dowcipów i dowcipów, aby zachwycić publiczność.

Z jednym spojrzeniem na bieżące wydarzenia, a drugim na żarty mające na celu zwykłą przyjemność rozśmieszania nas, Facu i Miguel zapraszają nas do doświadczenia, w którym brakuje wiedzy, ale jest mnóstwo zabawy. Formuła ta pozwoliła im porzucić niepewność i szybkim krokiem zbliżyć się do burżuazji. Choć teraz cieszą się luksusem, nie zapomnieli o swoich korzeniach i chcą uczcić dekadę jako duet nowym spektaklem pełnym ich klasycznych skeczy i monologów.

Nie oczekuj niczego więcej i nie mniej niż tego, co zawsze dostarczają: czystego i bezpośredniego humoru. Żadnych fajerwerków i akrobacji, pozostają w swojej strefie komfortu, zapraszając tych, którzy chcą ją opuścić. Przygotujcie się więc na wieczór pełen śmiechu, nonsensów i absolutnie niezapomniany.”"

Kategoria

Categoría del evento

Kultura I Rozrywka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React