DEM. Arrecife. Pub La Grulla

Lanzarote

Minione wydarzenia

01 July 2023

Islas

Lanzarote

Descripción del evento

"Europejski Dzień Muzyki na Wyspach Kanaryjskich obchodzi swoje 11. urodziny 1 lipca, stając się najbardziej ambitnym wydarzeniem w całej swojej historii i celebracją muzyki na żywo, ponieważ odbywa się w trzech miejscach (Puerto de la Cruz, Las Palmas de Gran Canaria i Arrecife ) jednocześnie. Jak zwykle w ostatnich edycjach, wydarzenie będzie jednocześnie zapowiedzią i prezentacją edycji Phe Festival 2023. Londyński zespół Alien Tango i madrycki zespół Tiburona wraz z wybitnymi wschodzącymi zespołami z Wysp Kanaryjskich, takimi jak między innymi Baldosa i Eric Böelle, będą gwiazdami tego wydarzenia z bezpłatnym wstępem we wszystkich lokalizacjach.

Europejski Dzień Muzyki na Wyspach Kanaryjskich ma na celu promowanie i wzmacnianie oferty kulturalnej w miastach, w których jest obchodzony, poprzez wspólne uczestnictwo w organizowanym co roku z tego powodu europejskim obiegu, a także zachęcanie Wysp Kanaryjskich do udziału widoczne, pokazujące najnowsze trendy oraz talenty artystyczne i twórcze lokalnych, hiszpańskich i międzynarodowych muzyków, którzy mają możliwość uczestniczenia i tym samym uwidocznienia swoich projektów.

ARRECIFE - PUB LA GRULLA

Wydarzenie rozpoczyna swoją podróż w tej edycji również na wyspie Lanzarote występem kadyksowskiej grupy La FRAC (Fundación de Raperos Atípicos de Cádiz [Cadiz Atypical Rapper Foundation]) z projektem w oryginalnym formacie rapowym, na który wpływ miał głównie Jamajska muzyka, która łączy się z publicznością w najczystszym stylu karnawałowych ballad.

Wstęp na DEM 2023 jest bezpłatny, a jego celem jest równe udostępnianie muzyki na żywo wszystkim obywatelom.

DEM 2023 to inicjatywa zorganizowana przez Phe Team i jest sponsorowana przez instytucje, takie jak Instytut Rozwoju Kultury Wysp Kanaryjskich i Turystyka Wysp Kanaryjskich poprzez odpowiednie przetargi kulturalne oraz we współpracy z Radą Miasta Puerto de la Cruz, La Fábrica La Isleta , Pub La Grulla, The Collective i Hemispheria. Wszystkie aktualne informacje o festiwalu można znaleźć na festiwalowych portalach społecznościowych: Instagramie i Facebooku.
"

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React