Tributo a Elvis Presley

La Palma

Minione wydarzenia

29 July 2023

Islas

La Palma

Descripción del evento

"Rada Miasta Santa Cruz de La Palma, za pośrednictwem Departamentu Fiest pod kierownictwem Raico Arrocha, zorganizuje jeden z najlepszych muzycznych występów lata 29 lipca na Plaza de San Francisco w stolicy La Palmy.
Pokolenia chłopaków i dziewczyn z La Palmy będą mogły tańczyć w rytmie Elvisa Presleya podczas koncertu w hołdzie bezdyskusyjnie najsłynniejszej postaci w historii rock and rolla. Po raz pierwszy na wyspie Aaron White i The Pelvis Band wykonają niektóre z jego największych utworów rockowych, bluesowych i balladowych w najczystszym stylu rockabilly.
Burmistrz Raico Arrocha zaprasza całą ludność La Palmy do udziału w tym wydarzeniu, które „nie zna wieku” i które z pewnością „zmobilizuje setki fanów tych artystów, którzy są częścią tak wielu osobistych doświadczeń”.
Spektakl dla bezwarunkowych fanów, który nie poprzestanie na chórach i potrząsaniu biodrami. Następnie będzie hołd złożony hiszpańsko-argentyńskiemu zespołowi Tequila z ¡Salta!, którego sukcesy stały się fundamentalną częścią kultury muzycznej od czasu jego powstania i który zrewolucjonizował młodzieżową scenę rockową w Hiszpanii w latach 1976-1983.
Noc, w której nie będzie czasu na odpoczynek przy oprawie oferowanej w Plaza de San Francisco z DJ Equis i Los Pinchadiscos del Pantano na scenie z melodiami z lat 80-tych i 90-tych.
"

Kategoria

Categoría del evento

Spektakl

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React