The Alright Trio

Gran Canaria

Minione wydarzenia

26 June 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"The Alright Trio powstało z myślą o zdrowej zabawie i zapewnieniu publiczności wspaniałej zabawy na ich koncertach. Rock, Funk, Blues i odrobina improwizacji, aby poczuć się DOBRZE.
Piosenki takich artystów jak The Weeknd, John Mayer, Status Quo, Elvis Presley, Amy Winehouse i Stevie Ray Vaughan przeszły przez zabawny filtr trzech muzyków z Wysp Kanaryjskich, którzy przyjechali się dobrze bawić.
Dani Gonzalez na gitarze i głosie, kompozytor i twórca z Gran Canarii, z głosem i jakością gitary, która jest sprawdzona pod względem stylu. Członek między innymi Meraki, zabiera cię ze swoją gitarą z Liverpoolu do San Francisco na ten sam koncert.
Marcial Bonilla na basie i wokalu, także kompozytor znany ze współpracy z La Gallina Verde i Blues Riders. Precyzja i JazzBass to jego broń, z nutą lat sześćdziesiątych, która zawsze mu towarzyszy.
Doramas Cabrera, perkusista terenowy ze szkoły PowerDrums, członek takich zespołów jak Deep Riders, Los Suspensos i Los Lola, grał między innymi z Chincheta de Combate, Dummies, Demian Band i Morpheus.
"

Kategoria

Categoría del evento

Muzyka

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React