Jabicombé

Gran Canaria

Minione wydarzenia

17 June 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Jabicombé powraca 17 czerwca do Audytorium Alfredo Krausa z szalonym show kabaretowym. Gwarantowana zabawa z wszechstronnie utalentowaną artystką, która urzeka każdego, kto ją zobaczy.
Pani: zostaw tę torbę, która nie jest twoja, to najnowszy pokaz artysty Jabicombé z Gran Canarii. Wszechstronnie utalentowany artysta, zarówno komik, jak i muzyk, zachwyca publiczność swoim przenikliwym humorem, który potrafi wywołać uśmiech w każdej sytuacji. W tym programie Schamann zachęca wszystkich do rozwiązywania własnych nieszczęść i nie angażowania się w problemy innych.
Jabicombé jest wszechstronnie utalentowanym artystą. Komik, który wykonuje monologi, gra na pianinie i śpiewa. Zamaskowana, prawie zawsze, w swoim alter ego Barbra Straisand, analizuje rzeczywistość w bardzo wyjątkowy sposób.
Głupcy się skończyli, Co się dzieje?, Och, za ile!, Jestem Polakiem pozytywnym! Chirrínchiran! „The best Of”, „Covid Special” i #Cármatevanessa to programy, które były wystawiane w ciągu ostatnich dziewięciu lat na Wyspach Kanaryjskich.
"

Kategoria

Categoría del evento

Kino I Teatr

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React