Efecto Pasillo en concierto

Gran Canaria

Minione wydarzenia

17 June 2023

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Nowa trasa koncertowa Efecto Pasillo kończy się w Auditorium Alfredo Kraus. Najbardziej utytułowany kanaryjski kwartet i łajdak ostatnich czasów zaznacza w swoim kalendarzu trzy ekskluzywne nominacje w swoim kalendarzu i kalendarzu swoich wiernych wyznawców, aby zaprezentować koncertowo swój kolejny album, „Los Reyes del Mambo”, który trafi do sprzedaży wiosną 2023 roku.

Podczas tej trasy koncertowej do formacji Ivána Torresa (wokal), Javiego Moreno (perkusja), Nau Barreto (gitara) i Arturo Sosa (bas) dołączą znakomici muzycy, tacy jak Totó Noriega (perkusja), Stefan Navarro (puzon) , Marcos Pulido (trąbka) i Tato Latorre (gitary, instrumenty klawiszowe i kierownictwo muzyczne). Wszystko po to, aby stworzyć niezapomniane i niepowtarzalne show na wysokości Los Reyes del Mambo.

Świąteczny koncert, optymistyczny i w najczystszym stylu Efecto Pasillo, który nie pozostawi obojętnym i w którym utwory jego nowego dzieła przeplatać się będą z największymi przebojami jego muzycznej kariery. Piosenki, które sprawiły, że tańczyliśmy od refrenu do refrenu, odkąd postawili na charyzmatyczne i dobre teksty."

Kategoria

Categoría del evento

Kultura I Rozrywka

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React