Marina Port Calero

Luksusowa marina na Lanzarote

Port Calero jest oazą spokoju i ciszy, położony w południowej części wyspy Lanzarote. Posiada wszystkie niezbędne usługi dla statku i żeglarzy, począwszy od magazynów i napraw statków aż po luksusowe apartamenty, restauracje i dostęp do Internetu. Posiada 446 miejsc postojowych, które mogą pomieścić łodzie o długości od 8 m do 75 m i ‘travelift’ o pojemności 100 ton. Każdy kto odwiedzi Port Calero znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do łodzi w sklepach z częściami zamiennymi i artykułami do łodzi położonymi tuż obok przystani.

Obszary komercyjne przylegające do przystani

Stałe wiatry i czyste wody Portu Calero sprawiają, że jest to przystań, w której można zapisać się na różnego rodzaju zajęcia dla początkujących amatorów sportów wodnych. Dzięki powierzchniom handlowych i okolicznym hotelom, jest to również doskonałe centrum rekreacyjne i relaksacyjne. Przechowalnie i monitoring 24 godzinny pozwalają spokojnie cieszyć się tą okolicą.

Lashings
446
Max draught
8 m./ 5 m.
Max length
80 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Schools
Ship rental
Lashing renting
Localidad
Yaiza
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
3
255
13 256
262
10045