Port Las Nieves

Przystań w północnej części Gran Canarii

Port Las Nieves znajduje się w północnej części wyspy Gran Canaria, w cichej i spokojnej miejscowości Agaete. Jest wyposażony w ‘travelift’ i stację benzynową, a także oferuje usługi dowodzenia statkiem i nadzór 24 godziny na dobę. Bardzo blisko od przystani można znaleźć kawiarnie i supermarkety. Port Las Nieves może pomieścić 160 statków o długości 14 metrów, a jego zanurzenie wynosi 10 metrów przy wysokim stanie wody i 2 metry przy niskim stanie wody.

Marina do żaglowania między skałami

Żeglowanie wybrzeżami Agaete i podziwianie piękna skał o zachodzie słońca jest doświadczeniem, które może być przeżywane przez cały rok dzięki ciepłemu klimatowi Gran Canarii. Po zadokowaniu w marinie można oddać się degustacji dań rybnych lub pomarszczonych ziemniaków z lampką wina. Port Las Nieves zapewnia dostęp do Internetu dla wygody użytkowników.

Lashings
160
Max draught
10 m./ 2,5 m.
Max length
14 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Agaete

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
2
255
9 14 256
262
10045