Przystań Corralejo

Marina położona między Fuerteventurą i Lobos
Zaledwie pięć minut spacerem od Corralejo, w północnej części wyspy Fuerteventury, znajduje się marina idealna do zacumowania łodzi i zwiedzenia wyspy. Warto odwiedzić również dziką wyspę Lobos, której obszar kotwiczenia znajduje się w oddaleniu mniejszym niż 15 minut drogą morską. Z 215 miejscami do cumowania łodzi do 15 metrów długości, przystań Corralejo ma toalety i prysznice, a także minimalne zanurzenie wynoszące 0,5 metra. W tej marinie jest też obszar zarezerwowany dla promów, które łączą ten port z innymi portami.
Wycieczki i wypoczynek na przystani
Przyjemny klimat Fuerteventury zaprasza do żeglowania i korzystania ze słońca o każdej porze roku. Na molo przystani Corralejo znajduje się bogata oferta wycieczek i zajęć rekreacyjnych, aby jeszcze lepiej wykorzystać pobyt na wyspie. Należy zachować ostrożność podczas cumowania w tej marinie, gdyż naprzeciwko wejścia do portu znajduje się formacja skalna, która może pozostać niezauważona.
Lashings
215
Max draught
0,5 m.
Max length
15 m.
Drinkable water
Catering
Power
Lashing renting
Localidad
Corralejo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
4
255
13 256
262
10045