Buenavista Golf

Pole golfowe pomiędzy Oceanem Atlantyckim a masywem Teno

Buenavista Golf jest położone blisko niewielkiej miejscowości turystycznej Buenavista del Norte, na północnym zachodzie wyspy Teneryfa. To zaprojektowane w 2003 roku przez mistrza świata Severiano Ballesterosa pole golfowe wyznacza tor gry między obszarem chronionym masywu Teno i morzem. Leży ono tak blisko urwiska, że przy niektórych dołkach ma się wrażenie posyłania piłeczki z całej siły w kierunku Atlantyku. Buenavista Golf to pole do gry w golfa z oceanem w roli głównej.

Zagraj w golfa blisko morza na wyspie Teneryfa

Buenavista Golf znajduje się w pierwszej linii morza. Dlatego pięć dołków rozgrywa się przy szumie rozbijających się w niewielkiej odległości od greens fal. W zamian wymagana jest większa precyzja, aby nie zgubić piłki na dołkach 15 i 17. Między dołkami 9 a 18 znajduje się centralny staw z kaskadami, który tworzy bardzo przyjemne otoczenie. Z uwagi na dbałość o środowisko pole to zostało odznaczone nagrodą Premio Madera Verde 2006 i uzyskało certyfikaty ISO 14001 oraz 9001.

Even
72
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
School
Putting green
Localidad
Buenavista del Norte
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045