Abama Golf

Idealny plan na wakacje z golfem na Teneryfie

Abama Golf & Spa Resort oferuje idealny pakiet wakacyjny łączący golf z relaksem na południowym zachodzie wyspy Teneryfa. Zaprojektowane w 2005 roku przez zawodowego golfistę i słynnego architekta pól golfowych Dave’a Thomasa pole znajduje się na terenie kompleksu z obiektami przewidzianymi do celów wypoczynkowych. To wspaniałe miejsce, aby odpocząć na wakacjach pod słońcem, podziwiając cudowny widok na wyspę La Gomera i Ocean Atlantycki.

Kompleks z prywatną plażą i polem golfowym na zboczu Teide

Dzięki rozległym greens, pole golfowe położonego na zboczu Teide, w pobliżu niewielkiej miejscowości turystycznej Playa de San Juan, Abama Golf & Spa Resort jest przystosowane do każdego handicapu. Posiada 22 stawy połączone kaskadami i bunkry z białym piaskiem, a nawet usługę dostawy świeżych owoców na całej długości pola, aby gracze mogli nabrać sił. Ponadto, aby zapewnić swoim gościom ekskluzywny wypoczynek, kompleks dysponuje własną plażą.

Even
72
Handicap
Hombres 28/Mujeres 36
Hole number
18
Round time
-
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przed wrzuceniem do właściwego pojemnika.
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045