Lanzarote Golf

Zagraj w golfa w odległości kilku minut od lotniska na Lanzarote

Lanzarote Golf jest położone na wyspie Lanzarote, w odległości zaledwie dziesięciu minut od lotniska oraz blisko dużego ośrodka turystycznego Puerto del Carmen. To zorientowane w kierunku morza pole, zaprojektowane przez uznanego architekta pól golfowych Rona Kirby’ego, idealnie wkomponowuje się w krajobraz charakterystyczny dla południa wyspy Lanzarote. Skonstruowany na naturalnych rampach obszar gry spoczywa na łagodnie pofałdowanym terenie, harmonizując z widokiem na Ocean Atlantycki oraz wyspę Fuerteventura.

Pole golfowe przystosowane do każdego handicapu na wyspie Lanzarote

Lanzarote Golf jest polem typu link, z szerokimi fairways i rozległymi greens, co gwarantuje wygodne rozgrywanie w każdej grupie handicapowej. Posiada ono cztery dołki par 3, cztery dołki par 5 oraz dziesięć dołków par 4 na pofałdowanym terenie i zachowuje stare kamienne mury, które ograniczały kiedyś ten obszar. Chociaż na dołku 3 par 3 wiatr może utrudnić uderzenie, przy dołku 7 par 5 może okazać się pomocny, o ile zawieje od północy.

Even
72
Handicap
36.4
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
School
Putting green
Localidad
Tías
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
3
258
13
262
10045