OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Lanzarote Golf

Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote
Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote
Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote

Zagraj w golfa w odległości kilku minut od lotniska na Lanzarote

Lanzarote Golf jest położone na wyspie Lanzarote, w odległości zaledwie dziesięciu minut od lotniska oraz blisko dużego ośrodka turystycznego Puerto del Carmen. To zorientowane w kierunku morza pole, zaprojektowane przez uznanego architekta pól golfowych Rona Kirby’ego, idealnie wkomponowuje się w krajobraz charakterystyczny dla południa wyspy Lanzarote. Skonstruowany na naturalnych rampach obszar gry spoczywa na łagodnie pofałdowanym terenie, harmonizując z widokiem na Ocean Atlantycki oraz wyspę Fuerteventura.

Pole golfowe przystosowane do każdego handicapu na wyspie Lanzarote

Lanzarote Golf jest polem typu link, z szerokimi fairways i rozległymi greens, co gwarantuje wygodne rozgrywanie w każdej grupie handicapowej. Posiada ono cztery dołki par 3, cztery dołki par 5 oraz dziesięć dołków par 4 na pofałdowanym terenie i zachowuje stare kamienne mury, które ograniczały kiedyś ten obszar. Chociaż na dołku 3 par 3 wiatr może utrudnić uderzenie, przy dołku 7 par 5 może okazać się pomocny, o ile zawieje od północy.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
18

18

72

72

36,4

36,4

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

4.30 horas

4.30 horas

Tak

Tak

ODKRYJ