Costa Teguise Golf

Pole golfowe na uśpionym wulkanie na wyspie Lanzarote

Położone na wschodzie wyspy Lanzarote pole golfowe Costa Teguise Golf zdobyło uznanie byłego mistrza świata Severiano Ballesterosa, który nazwał je najlepiej zaprojektowanym polem na Wyspach Kanaryjskich. Zostało ono skonstruowane w 1978 roku przez zawodowego golfistę Johna Harrisa i rozciąga się po fałdach starego wulkanu, ozdobionych lawą wulkaniczną, kaktusami i palmami. Widok na Ocean Atlantycki oraz panujące tu wymarzone warunki klimatyczne zachęcają do gry w golfa przez cały rok.

Rozegraj rundę golfa w Costa Teguise

Gra na polu golfowym Costa Teguise Golf przebiega w bardzo zróżnicowany sposób, dzięki morskiej bryzie, która przyczynia się do przypadkowych zmian warunków w trakcie rozgrywki. Posiada ono wiele skręcających torów zwanych dog legs, które zmuszają do użycia wszystkich kijów, oraz ogrodzone ponad trzema tysiącami palm fairways. Pomimo, że pole to jest wymagające technicznie dla zawodowców, przejście przez wszystkie dołki w tym bardzo szczególnym miejscu okaże się przyjemne dla graczy o wysokim handicapie. Na polu golfowym w Costa Teguise zastosujesz wszystkie strategie gry.

Even
72
Handicap
No
Hole number
18
Round time
3.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
Parking
Putting green
Localidad
Costa Teguise
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
3
258
13
262
10045