Playitas Golf Club

Wymagające umiejętności pole golfowe na wyspie Fuerteventura

Playitas Golf Club to pole golfowe o dość wysokim poziomie trudności dla graczy o każdym handicapie. Jego architekt, John Chilver-Steiner, znany jest z projektów pól golfowych przedkładających inteligentną grę nad siłę uderzeń. A Playitas Golf Club jest tego przykładem. Otwarte w 2009 roku pole wykorzystuje naturalne wzgórza i doliny, które kontrastują z urwistym ukształtowaniem okolicznych terenów. Jest ono położone na południu wyspy Fuerteventura i zapewnia wymagającą technicznie grę w surowym otoczeniu z widokiem na morze.

Zagraj w golfa w okolicy Las Playitas

Położone niedaleko niewielkiej miejscowości Las Playitas pole Playitas Golf Club, par 67, o długości 4824 metrów jest względnie krótkie w porównaniu z innymi polami golfowymi. Jednak jego poziom trudności zmusza do przemyślenia uderzeń, aby uniknąć popełnienia błędów, co wydłuża czas gry. Posiada ono cztery sadzawki i kilka wąwozów pełniących rolę przeszkód na większości dołków. Jest to pole opracowane w sposób dający każdemu graczowi możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.

Even
67
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Club rental
School
Putting green
Localidad
Tuineje
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
4
258
13
262
10045