El Reducto

Najlepsza plaża w stolicy

W samym centrum Arrecife, we wschodniej części Lanzarote, znajduje się plaża El Reducto. Ta długa na ponad pół kilometra plaża z drobnym, złotym piaskiem jest jedną z najlepszych plaż w stolicy wyspy. Jej spokojne wody osłonięte przez naturalne rafy sprawiają, że jest to bezpieczne miejsce dla najmłodszych. Przy pobliskiej tętniącej życiem promenadzie obsadzonej charakterystycznymi palmami kokosowymi dodającymi niepowtarzalnego uroku znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, które pozwalają połączyć idealny dzień na plaży z wypoczynkiem.

Plaża, zakupy, gastronomia i wypoczynek

Wyróżniona oznaczeniem Błękitna Flaga plaża El Reducto oferuje wszystkie niezbędne usługi: prysznice, przebieralnie, toalety, bary plażowe, przystanki autobusowe i postój taksówek, a także szeroki wybór zakwaterowania. Na odnowionej promenadzie znajduje się także atrakcyjny park rozrywki – to idealne miejsce na spacery i wypoczynek –z barem, lodowiskiem, ścieżką rowerową i naturalną trawą. El Reducto to idealne połączenie atrakcji – można cieszyć się tu plażą, zakupami, gastronomią i przyjemnymi spacerami nad morzem.

Długość
685 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Aguas tranquilas
Localidad
Arrecife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045