Plaża Nogales

Jedna z najlepszych plaż na La Palmie

Plaża Nogales, jedna z najlepszych na La Palmie, podsumowuje wiele z tego co oferuje Piękna Wyspa: góry, ścieżki, lawa, ocean i zieleń, dużo zieleni. Znajdująca się w północnej miejscowości Puntallana, ze względu na swój czarny wulkaniczny piasek, z domieszką odcieni niebieskiego i szarego, swoje spektakularnymi klifami i potężny Atlantykiem zyskał miano miejsca docelowego dla surferów, naturystów bądź ludzi, którzy lubią pobyć w samotności, kochają piękne widoki i spacery. Tak, ponadto, morze jest spokojne, a możliwość skorzystania z niezapomnianych kąpieli sprawia, że nie ma wiele miejsc na wyspie równych temu.

Kąpiel w Puntallana w sąsiedztwie klifów

Naprzeciw innych dziewiczych plaż, dostęp do Nogales jest w dobrym stanie. Znajduje się tam parking oraz ścieżka licząca 500 metrów, która na końcu ukazuje blask dzikiej plaży podobnej do innych na Wyspach Kanaryjskich. Poza regenerującymi kąpielami, naprawdę warto jest odwiedzić to miejsce, jeśli szukasz ciszy i bliskości nieskażonej natury. Widoki i kontrast między północną zielonym, czarnym piaskiem i błękitem Atlantyku sprawiają, zee ten zakaatek jest idylliczny.

Długość
450 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Puntallana
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
5
10
262
262
10045