Plaża San Agustín

Bardzo spokojna plaża turystyczna na Gran Canaria

Na południu wyspy Gran Canaria mieści się Plaża San Agustín, w obrębie kurortu turystycznego o tej samej nazwie. To turystyczna plaża, która zachowuje wszystkie korzyści zw. z zakwaterowaniem i charakterystyczne usługi, ale jest również bardzo spokojna, gdyż mniej uczęszczana. Nawet jej noce są przyjemne, gdyż jest pozbawiona gwaru typowego dla obszaru turystycznego. Plaża San Agustín jest doskonała, aby się zrelaksować przez kilka dni, ale jeżeli jej spokój jest niewystarczający, niedaleko mieści się jeden z największych ośrodków talasoterapii tej wyspy.

Miejska plaża o zrumienionym piasku w pobliżu Playa del Inglés

Plaża San Agustín to miejska plaża o ponad 600 metrach długości i delikatnym zrumienionym piasku. O spokojnych wodach, niewielkich prądach morskich i falach wystarczająco łagodnych, aby bawić się z najmłodszymi na brzegu przeskakując przez nie. A na jej długiej nadmorskiej promenadzie, która w kierunku południowym łączy się z kurortem turystycznym Playa del Inglés, jest wiele ogródków piwnych, barów i restauracji, w których można coś zjeść. Posiada również wynajem leżaków i parasoli, ratowników, prysznice, bezpłatny parking i połączenie siecią autobusową z Maspalomas.

Długość
126 m
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
LGTBI
Localidad
San Agustín

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045