Corralejo Viejo

Dostępna i spokojna plaża na Fuerteventura
Na północy wyspy Fuerteventura mieści się plaża, na której wszyscy mogą skorzystać z morza i słońca. Chodzi tutaj o Corralejo Viejo. Ta gościnna plaża wyróżnia się ze względu na łatwość dostępu i bezpieczeństwo: jej turkusowe wody są tak łagodne, że można w nich pływać równie spokojnie jak na basenie. Spokój jaki charakteryzuje tę zatokę stanowi klucz do zrelaksowania się, podczas gdy najmłodsi będą biegać po piasku i cieszyć się wolnością wakacji spędzanych na Fuerteventura.
Aleja handlowa z możliwością łatwego zaparkowania tuż obok plaży
Położona w miejscowości turystycznej Corralejo, posiada kładki i rampy, które ułatwiają dostęp do piasku wózkami dziecięcymi lub inwalidzkimi. Również ma do dyspozycji zespół zajmujący się pomocą osobom o zredukowanej zdolności ruchowej tak, aby i one mogły skorzystać z orzeźwiającego dnia na plaży Corralejo Viejo. Posiada ponadto toalety, prysznice i parking oraz usytuowana jest ona w pobliżu alei z kafejkami i sklepami.
Length
129 m
Accessible
Hammok sunshade
Nudist zone
Public transport
Localidad
Corralejo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045