Forestal Park

Naturalne miejscem przygód i zabawy na La Esperanzie

Wspiąć się na najwyższe szczyty, wdychając zapach sosen i odkryć jak morze drzew spotyka się z oceanem… W sercu lasu w La Esperanza, w północnej części Teneryfy, znajduje się Forest Park, teren rekreacyjno-przygodowy, pozwalający na rozpoznawanie terenu za pomocą lian i tyrolek. Położony w rejonie starych drzew, jest wspaniałym miejscem, aby cieszyć się z alternatywnej rozrywki w kontakcie z naturą.

Park tematyczny w Paisaje Protegido de Las Lagunetas

Forestal Park jest największym parkiem tematyczno-przygodowym wykorzystującym drzewa znajdujące się na Wyspach Kanaryjskich. Teren rekreacyjny przeznaczony do turystyki aktywnej, znajdujący się w lesie z sosnami kanaryjskimi, jest idealnym miejscem, w którym można spędzić dzień w otoczeniu przyrody. Oferuje ponad 90 gier na wysokości, ścianę wspinaczkową, mosty tybetańskie oraz tyrolki, aby poczuć się młodo uprawiając nowe sporty na świeżym powietrzu. Park wyposażony jest w różne tory, które dopasowują się do osób w każdym wieku i formie fizycznej. Na terenie parku zaleca się zakładać długie spodnie i buty sportowe, aby doświadczenie było jak najbardziej komfortowe.

Offers
Parking
Is accessible
Localidad
La Esperanza
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045