Maroparque

Jedyny pionowy ogród zoologiczny na Wyspach Kanaryjskich

Maroparque jest bardzo oryginalnym ogrodem zoologicznym. Położonym w górnej części wąwozu w Breña Alta, we wschodniej części wyspy La Palma, jest jedynym pionowym ogrodem zoologicznym pośród wszystkich Wysp Kanaryjskich. Ma bardzo przyjemną trasę przechodzącą w cieniu ogrodu botanicznego. Droga opada pochyłością utworzoną przez drewniane mosty i wybrukowane drogi. Ale co najciekawsze prowadzi ona przez klatki ptaków, w ten sposób papugi latają wokół głów zwiedzających.

Egzotyczne zwierzęta w wąwozie na La Palma

Maroparque posiada kolekcję wyjątkowych zwierząt pochodzących z całej świata, jak na przykład japońską kurę o piórach tak białych, że wydaje się pluszową, albo niewielką małpkę o czarnym futrze i żółtych łapach. Są również kangury albinosy, oprócz mnóstwa ryb, ptaków, gadów i ssaków w zoo o imponujących widokach na wąwóz. Jedna rada: jeżeli dokona się rezerwacji w tutejszej restauracji na początku wizyty na jej zakończenie nie trzeba czekać na posiłek.

Localidad
Breña Alta
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
5
9
14 54805
262
262
10045