Cocodrilo Park

Widowisko edukacyjne z krokodylami w Agüimes

Położony w południowo-wschodniej części wyspy Gran Canaria w pobliżu Agüimes, Cocodrilo Park oferuje zaskakujący pokaz z krokodylami, w takcie którego są one karmione na żywo w celu pokazania siły ich szczęk, podczas gdy jeden z pracowników oprowadza młode zwierzę, aby publiczność mogła je pogłaskać. O charakterze zasadniczo edukacyjnym ten pokaz służy głównie w celu wyjaśnienia zwyczajów tych zwierząt, które żyły wspólnie z dynozaurami. A ponieważ jest to również prywatne schronisko dla zwierząt pieniądze z biletów w całości przekazywane są dla opieki nad nim.

Ogród zoologiczny gadów na Gran Canaria

Z 300 nilowymi krokodylami, jeden z nich aż pięciometrowy, Cocodrilo Park oferuje wyjątkową ich kolekcję na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz tygrysów, jeleni i węży są również papugi, które mają swój własny pokaz. A jeżeli odwiedzający goście chcą się chwilę rozerwać karmiąc małpy w restauracji można zakupić różne owoce i banany. Zoo posiada bezpłatny autobus we wtorki, czwartki i niedziele, który wyjeżdża z kurortu turystycznego Maspalomas.

Catering
Parking
Is accessible
Localidad
Agüimes
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
54805 14
262
262
10045