Ekreacja na morzu

Contenido

Wakacje nie kończą się na lądzie, a jeżeli dla ciebie przygoda ma zapach słonej wody, odkryjesz, że tutaj znajdziesz tysiąc sposobów, by cieszyć się morzem: możesz pozdrowić mieszkańców tutejszych wód, pływać statkiem i skuterem wodnym lub poddać się sile wiatru. Nie jest ważne, jaką opcję wybierzesz, najważniejsze jest bezpieczeństwo, a na Wyspach Kanaryjskich znajdziesz zespół przygotowanych profesjonalistów, którzy posłużą ci radą w każdym momencie.

Rozpoczyna się zabawa!

Contenido

Czym byłyby dzień spędzony na plaży bez skorzystania z kąpieli? Wody otaczające Wyspy Kanaryjskie zachęcają do ochłodzenia się po zażyciu kąpieli słonecznych, gdyż ich temperatura przez cały rok wynosi około 20 º.
 

Contenido

Załóż gogle, fajkę i płetwy. Nadszedł czas, by zobaczyć z bliska zabawne stworzenia w Atlantyku. Snorkeling to relaksujący i zabawny sposób spędzania czasu nad morzem, i nie ma potrzeby zabierania ze sobą specjalnego sprzętu: w wielu miejscach na wybrzeżu możesz wypożyczyć zestawy dobrej jakości.
 

Contenido

Któż nie marzył kiedyś o krystalicznych wodach, wietrze i desce surfingowej?

Jeśli surferski styl życia ci odpowiada, znalazłeś się w idealnym miejscu! Dzięki łagodnemu klimatowi, przez cały rok możesz brać lekcje i wypożyczać sprzęt, aby wdrożyć się w uprawianie sportów takich jak surfing, bodyboarding czy Stand Up Paddling. Występowanie pasatów czyni z wysp także idealne miejsce do praktykowania kitesurfingu i windsurfingu.
 

Contenido

Wyspy Kanaryjskie są pochodzenia wulkanicznego, a ich wyszukana rzeźba utworzona przez magmę, widziana z morza jest jeszcze bardziej spektakularna. Wycieczka kajakiem pozwoli ci dotrzeć do jaskiń i zatoczek, które wydawały się niedostępne, i poznać nowy sposób miłego spędzania czasu, ciesząc się słońcem i morzem.

Jednak jeśli lubisz czuć wiatr na twarzy i mieć poczucie nieopisanej wolności, możesz także wynająć skuter wodny, aby śmigać po falach z dużą prędkością.
 

Contenido

Na Wyspach Kanaryjskich masz możliwość natknięcia się na 26 różnych gatunków waleni. Prawdopodobieństwo zobaczenia zwierząt takich jak delfiny, kaszaloty czy fałdowce zależy od wielu czynników, jednak na Wyspach Kanaryjskich odsetek obserwacji jest bardzo wysoki, gdyż żyje tu wiele stałych kolonii. Jeżeli masz zamiar wypłynąć statkiem na tym wyjątkowym obszarze, wybierz jednostki pływające ze znakiem "Barco Azul", które respektują zwyczaje tych zwierząt. Pamiętaj, że podczas takich wycieczek nie można ich dokarmiać ani kąpać się z nimi.
 

Contenido

Na kolacji z akompaniamentem szumu fal dobra zabawa się nie kończy: po dniach pełnych przygód na plaży następują magiczne nocne, by żyć intensywnie. Na Wyspach Kanaryjskich zawsze możesz wypić drinka w pobliżu morza lub tańczyć pod gołym niebem, gdyż przyjemny klimat jest gwarancją dobrej zabawy w dowolnym dniu roku. Noc się zaczyna... Jak się zakończy?