Piscina natural Jover

Dostęp dla osób o ograniczonej ruchowości

Warto odwiedzić ten naturalny basen leżący w miejscowości Tejina. Jest to idylliczne, bardzo spokojne miejsce, skąd rozpościerają się widoki na północną część wyspy. Nazwa tego oczka wodnego to San Cristóbal de La Laguna. Miejsce zostały wyposażone w instalacje umożliwiające dostęp osób o ograniczonej ruchowości. Ponadto odwiedzający mogą wykąpać się w słodkiej wodzie mającej swojej źródło w górach, dzięki naturalnej kanalizacji wyrzeźbionej w skali na przestrzeni lat.

Is accessible
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
San Cristóbal de La Laguna

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045