OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Chillout

przez cały rok

Na Wyspach Kanaryjskich rozrywka jest zagwarantowana dniem i nocą. Zachodzi słońce i przychodzi czas na niebo pełne gwiazd oraz szeroką ofertę nocnej rozrywki w lokalach, aby podzielić się niezapomnianymi chwilami z kim tylko chcesz.

Magiczne noce, aby intensywne żyć zawsze na wolnym powietrzu, dzięki tutejszym łagodnym temperaturom przez cały rok, aby zaprosili cię do porozmawiania na tarasie, do cieszenia się romantyczną kolacją, do potańczenia aż do samego rana lub do poznania nowych osób i dania się ponieść…
Witamy w idealnym klimacie by wspaniale się bawić.
Zacznij
/ od wyśmienitej
kolacji
Jaki jest lepszy sposób rozpoczęcia nocy niż od wyśmienitej kolacji? Na Wyspach Kanaryjskich odnajdziesz szeroką ofertę w restauracjach o międzynarodowej kuchni, które rozkoszować będą twoje podniebienie potrawami prestiżowych szefów kuchni, niektórych z nich nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Ale jeżeli wolisz, możesz tu również odnaleźć restauracje oferujące tradycyjne dania kanaryjskie i najlepszej jakości regionalne produkty.
Zobacz restauracje
Kontynuuj
/
drinkiem
na wolnym powietrzu
Dobra muzyka, dobra atmosfera i najlepsze widoki. Noc na Wyspach Kanaryjskich dopiero się zaczęła. Po smakowitej kolacji skosztuj pierwszego drinka w lokalu chill out na wolnym powietrzu, podczas obserwowania jednego z najbardziej gwiaździstych sklepień niebieskich w Europie. Na tarasie hotelowym, na nadmorskiej promenadzie, w pobliżu jakieś dyskoteki lub obok brzegu morza. Dla wszystkich upodobań i stylów.
I niech się nie
/kończy zabawa!
Noc posuwa się naprzód, a opcje się mnożą. Clubbing i dyskoteki mają długą tradycję na Wyspach Kanaryjskich, gdyż przez ostatnie lata przez ich kabiny przeszli obecnie najlepiej notowani DJ. Dodatkowo, dzięki dobremu klimatowi i ciągłemu przybywaniu nowych turystów te sale zawsze mają ożywioną i pobudzoną atmosferę. A niektóre nawet mają parkiety taneczne na wolnym powietrzu.

Ale jeżeli nie przepadasz za muzyką dance, nic się nie martw również dysponujemy salami tanecznymi o stylu bardziej tradycyjnym lub kluby Jazz.
Najniższe
/
podatki
w Europie
Dzięki specjalnemu systemowi opodatkowania, innemu niż w pozostałej części tego kraju, Wyspy Kanaryjskie korzystają z podatku konsumpcyjnego o stawce 7%. Podatku znacznie niższego niż w reszcie Europy, co się przekłada na dużo niższe ceny na prawie wszystkie oferty rozrywkowe tak, abyś mógł skorzystać więcej za mniej.