Hotel Parador de Las Cañadas del Teide

Wyjątkowy hotel w Las Cañadas del Teide
Pobyt w hotelu Parador de Las Cañadas del Teide, to prawdziwy przywilej, począwszy od pierwszego aż do ostatniego promienia słońca. Ten wyjątkowy budynek, usytuowany w centralnej części Teneryfy, jest jedynym hotelem położonym w Parku Narodowym del Teide. Jego lokalizacja, to sposobność do podziwiania naturalnego krajobrazu spowijającego najwyższy szczyt Hiszpanii z pierwszej ręki. Rzadko pokryty jest śniegiem, nawet w zimie, lecz na wiosnę pokrywają go endemiczne gatunki roślin wyspy, takie jak jasnowce i żmijowce. Rozgwieżdżone nocą niebo, to prawdziwa uczta dla obserwujących.
Kolacja w restauracji pod rozgwieżdżonym niebem
Wnętrze hotelu utrzymane w stylu górskiego schroniska jest równie atrakcyjne jak otaczająca hotel ze wszystkich stron cudowna natura. Ulubionym miejscem gości są salonik z kominkiem i klasyczna, odnowiona restauracja. To w niej można skosztować typowej kanaryjskiej zupy, puchero canario, podziwiając przez okna widok na górę Tejde. Kryty basen hotelu zachęca gości do przepłynięcia jego długości, aby następnie otulić się miękkim szlafrokiem. Nocą, natomiast, poza odpoczynkiem we własnym pokoju goście zapraszani są do udziału w pogawędkach lub do obserwacji rozgwieżdżonego nieba. Hotel dysponuje dwoma teleskopami, z których korzystać można nieodpłatnie.
Airport distance
61.7 km
Environment
Agroturystyka
Gym
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
Pool
Localidad
La Orotava

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045