Hotel La Quinta Roja

Piękny hotel przy placu w Garachico
Kiedy hotel jest przesiąknięty historią, da się to zauważyć zaraz po przekroczeniu jego progu. Tak właśnie jest w przypadku La Quinta Roja, pięknej siedziby szlacheckiej, która oparła się zniszczeniu podczas wybuchu wulkanu, mającego miejsce na północy Teneryfy przed trzema wiekami. Wzniesiona przy placu La Libertad w uroczej miejscowości Garachico, podkreśla swą obecność fasadą w kolorze czerwono-beżowym, wspaniałymi schodami z kamienia oraz wewnętrznym patio, które oprócz szemrzącej fontanny i pięknych roślin, posiada także duszę.
Oszklona czytelnia na wiekowym balkonie w stylu mudejar
Fotele z włókna i rośliny w rozmiarze "king size" na patio zwrócone są ku urzekającej drewnianej galerii z sosny kanaryjskiej, której obecność, obok naturalnych tkanin, zauważymy także w pokojach. Choć wszystko jest tu urzekające, szczególnie godne polecenia są chwile spokojnej lektury w oszklonej czytelni (dawnym balkonie w stylu mudejar) z widokiem na kościół Santa Ana, podawane na tarasie śniadania złożone z domowych ciast oraz dobra kuchnia lokalnych restauracji. Jest więcej atrakcji: użyczane przez hotel rowery, by wybrać się na przejażdżkę, oraz ćwiczenia Pilates.
Airport distance
51.8km
Environment
Wybrzeże
Restaurant
Room service
WiFi
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Map of Hotel La Quinta Roja
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045