Hotel Casablanca

Odosobniona wiejska oaza na północy Teneryfy
Wykuta w brązie rzeźba udręczonego króla Guanchów, stojącego na straży punktu widokowego El Lance, jest nieomylnym znakiem, że agroturystyczny hotel Casablanca jest już blisko. Faktycznie, po pokonaniu niecałych dwóch kilometrów drogi prowadzącej do Icod el Alto, na północy Teneryfy, niemalże w szczerym polu pojawia się ten odosobniony wiejski dom, otoczony polami ziemniaków, owocowymi sadami oraz zboczami prowadzącymi do wąwozu Ruiz. Cudowny, jeśli pragniesz oderwania się od codzienności i wędrówek w otoczeniu przyrody, nie myśląc o niczym innym.
Wspaniały taras w odrestaurowanym budynku z XVIII wieku
Po przekroczeniu drewnianej bramy, przywileju udzielonemu jedynie hotelowym gościom, wzrok zatrzymuje się na ogromnym tarasie. Niczym wielka sala taneczna pod gołym niebem, usytuowana przed oszklonym holem pełniącym funkcję jadalni, leży w jednej linii z pięknym, krytym półkolistym dachem basenem, do którego masz ochotę wskoczyć zaraz po jego ujrzeniu. Pokoje, znajdujące się na dwóch piętrach, zachowały oryginalną strukturę XVIII-wiecznego budynku, gdzie sufity i podłogi są wykonane z drewna. Poza tym króluje tu spokój i czyste powietrze, wśród dracen smoczych, hortensji i drzew awokado.
Airport distance
39.5 km
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045