Hotel agroturystyczny San Miguel

Urokliwa rezydencja w San Miguel de Abona
Nie ma większego luksusu niż spożywanie śniadania na ganku, wśród wysokich, lśniących błękitem agapantów, pnączy, cytryn, jaśminów i lawendy, podczas gdy pojawiają się pierwsze promienie słońca. W hotelu agroturystycznym San Miguel, na południu Teneryfy, subtelny aromat ogrodu nadaje zapach dwóm XVII-wiecznym rezydencjom, w których mieści się 14 hotelowych pokoi. Nienagannie odrestaurowane, te wiekowe pomieszczenia rustykalne odżywają, dzięki pamiątkowym meblom i starannie dobranym kolorom, szczególnie te, które dawniej były strychem, pomieszczeniem dla kóz i serowarnią.
Taras do opalania się, patia i punkt widokowy
Do wyższego i bardziej eleganckiego budynku wchodzi się bocznym wejściem, prowadzącym na kanaryjskie patio, jedno z trzech znajdujących się na terenie hotelu. Trudno jest tu wybrać sobie jakiś miły zakątek, jest ich wiele, a wszystkie bardzo piękne: salon-bar, gdzie wypijesz pyszną kawę; patia zewnętrzne, otoczone kamiennymi murami, roślinami i drewnianymi ławkami; dawny zbiornik na wodę zamieniony w termy - prawdziwa nagroda na koniec dnia - czy słoneczny taras. Któż zdoła się oprzeć widokom, które ze swego punktu widokowego oferuje San Miguel de Abona?
Airport distance
11.5 km TFS
Environment
Agroturystyka
Restaurant
Room service
Spa
Localidad
San Miguel De Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045