Gara Hotel

Kanaryjska rezydencja w centrum Garachico
Wiekowe drewno nadaje charakteru temu miejscu, choć nie brakuje elementów ożywiających tradycję zamkniętą w jego pomieszczeniach, takich jak atrakcyjne wentylatory i wazony ze świeżymi kwiatami w pokojach. W Gara Hotel najważniejszy jest komfort klienta. Kanaryjskie akcenty tej XVIII-wiecznej rezydencji położonej na północy Teneryfy, w urokliwej miejscowości Garachico, widoczne są na błękitnej fasadzie, dużych oknach drewnianych oraz na wspaniałym i zacisznym patio wewnętrznym, gdzie znajduje się hotelowa kawiarnia.
Zachody słońca na tarasie z widokiem na Caletón
Jest wiele rzeczy, które przyczyniają się do poczucia szczęścia w tej centralnie położonej cichej przystani, gdzie dni rozpoczynają się od pożywnego śniadania na bazie mleka i prażonej mąki gofio. Jedną z nich jest taras z niepowtarzalnymi zachodami słońca, tworzącymi wielobarwne naturalne scenerie. Ta wyjątkowa loża, hotelowa oaza spokoju, wychodzi na naturalne baseny El Caletón, gdzie koniecznie należy zażyć kąpieli, zwłaszcza po skosztowaniu znakomitych ryb w jednej z restauracji położonych przy morskiej promenadzie.
Airport distance
51.8 km
Environment
Wybrzeże
Restaurant
Room service
WiFi
Spa
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045