Finca Salamanca

Posiad_o__ idealna dla rodzin na po_udniu Teneryfy
Z ma_ego tarasu znajduj_cego si_ na zewn_trz restauracji, Finca Salamanca wydaje si_ jedn_ z tych wiekowych hacjend, do których wiod_ _cie_ki przecinaj_ce owocowe sady _ w tym przypadku s_ to setki drzew awokado _, by dotrze_ do recepcji, zintegrowanej z otoczeniem, mimo czerwonawego koloru schodów budynku. W tym hotelu agroturystycznym, idealnym dla rodzin i po_o_onym w po_udniowo-wschodniej cz__ci Teneryfy, wszystko jest du_ego rozmiaru, pocz_wszy od pot__nego figowca po nie mniej zadziwiaj_cy kaktus, widoczny za drewnianym ogrodzeniem.
Hotel z restauracją gourmet w Güímar
Esencja tego hotelu w Güímar znajduje się pod gołym niebem, w rozległych ogrodach idealnych do spacerowania, w cieniu drzew, na trawniku albo na basenie, małym, ale komfortowym. Restauracja zaspokoi gusty miłośników kuchni gourmet oraz miejsc o oryginalnym wystroju. Jej kamienne mury, kute lampy oraz wysokie sufity z belkami prowadzą do oszklonej i przytulnej sali jadalnej, gdzie podaje się dania, którym nie można się oprzeć. Nie mniejszą pokusą jest nocleg w drewnianym domku z jacuzzi - doskonały plan dla dwóch osób.
Airport distance
39 km TFS
Environment
Agroturystyka
Parking
Restaurant
Room service
Pool
Localidad
Güímar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
- Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
1
262
262
10045