OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Przez całą podróż ocean był wszechobecny, lecz wreszcie statek dopływa do brzegu.

Co tam widać z
daleka?

Tak, wyspy na horyzoncie... to:

Wyspy Kanaryjskie

Czy myślisz o rejsie na Wyspy Kanaryjskie?

Jeżeli statek zatrzymuje się na jednej lub wielu z Wysp Kanaryjskich, możesz wykorzystać w pełni swoją podróż, bo na tak niewielkiej powierzchni znajdziesz wielką różnorodność krajobrazów i wiele planów.

Ciesz się z klimatu Wysp Kanaryjskich na plaży, w mieście lub zanurzając się w bujną przyrodę.

Niezapomniana przerwa w podróży

Zejść do wulkanu i tam spacerować, chodzić śladami Kolumba, pływać na niekończących się plażach, korzystać z najlepszego na świecie klimatu, próbować win i serów, patrząc na morze, śmiać się bez opamiętania, odkrywać dzieła Manrique, włóczyć się do zatracenia, z powrotem połączyć się z przyrodą....

1

A jaki będzieTwój plan?

Spokojny dzień na złotym piasku? Szalone popołudnie na zakupach? Jaka by nie była Twoje przerwa w rejsie, na pewno będzie Ci towarzyszyć najlepszy klimat na świecie, ponieważ na Wyspach Kanaryjskich średnia temperatura wynosi zimą 19°C, a latem 23°C.
2

Doskonałyplan

Na wyspach możliwości są nieograniczone niezależnie od tego, jaki byłby twój plan: relaks, plaże, wycieczki, szlaki turystyczne, plany rodzinne… Lista jest bardzo długa!
3

Wykorzystaj swój czasdo maksimum

W pobliżu portów wiele się dzieje, możesz zatem jeszcze lepiej wykorzystać ten krótki postój na wyspach. Jeśli potrzebujesz środka transportu, masz taksówki i autobusy, możesz też wynająć samochodów lub motocykl.
4

ylko nie zapomnijwrócić!

Ważna rada: pamiętaj o powrocie na statek, Twój rejs trwa dalej! I choć postój będzie krótki, będziesz mieć poczucie, które będzie Ci towarzyszyć zawsze: po jednym pobycie na Wyspach Kanaryjskich Twoje ciało zawsze będzie chciało tam wrócić, a najlepsze co możesz zrobić, to go posłuchać.