La Palma

MOVE 2023. III Festival Internacional de las artes del movimiento en Canarias. La Palma

Minione wydarzenia

6 to 8 July

Islas

La Palma

Descripción del evento

"Sztuka ruchu nadal jest jednym z wybranych sposobów nawiązywania relacji. Istoty ludzkie zawsze używały rytmicznego lub arytmicznego ruchu, aby łączyć się z dominującymi przejawami każdej epoki, od tańców związanych z wierzeniami dotyczącymi ochrony i poświęcenia dla Matki Ziemi, do naszych czasów, w których przejawia się to w istotach ludzkich w taki czy inny sposób, tworząc tożsamości związane ze stylami sztuk ruchu.

Sztuki ruchu nadal rozszerzają swoje dyscypliny w coraz bardziej współczesny sposób. Nie pomija się najbardziej klasycznych wersji najbardziej wymagających i klasycznych stylów, w których dyscyplina różnych szkół określa artystę.

W ostatnich dziesięcioleciach najbardziej współczesne koncepcje przejęły od najbardziej klasycznych dyscyplin, wraz ze zmianą paradygmatu w sposobie postrzegania sztuk ruchu.

W ten sposób powstał MOVE CANARIAS, który świętuje swoją trzecią edycję w 2023 roku, występując na Lanzarote, Teneryfie, Gran Canarii i La Palmie i który stara się zagłębić w propozycje sztuk ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem w tej edycji treningu i bycia wiodąca międzynarodowa otwarta przestrzeń interesująca turystów i mieszkańców Wysp Kanaryjskich, zlokalizowana w różnych miastach na wyspach, nadając w ten sposób wieloraki wymiar propozycjom.
"

Kategoria

Categoría del evento

Festiwal

Wiek

Cena

To wydarzenie jest bezpłatne

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React