OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

MIEJSCA, KTÓRYMI

MOŻESZ

CIESZYĆ SIĘ

Na Wyspach Kanaryjskich są miejsca, których nie możesz przeoczyć podczas Twojej podroży, ze względu na ich wyjątkowy urok i atmosferęe. Miejsca te oferują jakieś atrakcje, które je wyróżniają spośród wielu innych: miejskie plaże, idealne na relaks w hamaku ze wszystkim pod ręką, dyskoteki i tarasy, gdzie możesz przetańczyć całą noc pod gwiazdami… A dla tych, którzy wolą spokój, spokojne aleje lub parki, gdzie można pójść na spacer lub po prostu spokojnie przyglądać się, jak upływa czas.

Zamieszkaj w miejscu, które najlepiej pasuje do Twoich preferencji i ciesz się, że, dzięki temu, że Wyspy Kanaryjskie co roku odwiedzają tysiące turystów, gdziekolwiek się nie znajdziesz, będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić tu niezapomniane wakacje.

CIESZ SIĘ

Z RODZINĄ

Kiedy podróżujesz z dziećmi, zatrzymaj się w miejscu, w którym wszystko będziesz mieć pod ręką. Dzięki temu, Twoje wakacje będą przebiegały bardzo sprawnie i będziesz mógł całkowicie oddać się relaksowi. A jeśli, dodatkowo, wybrane przez Ciebie miejsce oferuje również niekończący się wachlarz możliwości , które gwarantują zabawę dla całej rodziny, to jest to dodatkowym plusem. Na Wyspach Kanaryjskich znajdziesz wiele takich miejsc, w których będziesz mieć wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby poczuć się wygodnie i móc bawić się razem z rodziną.

ŻYCIE WEDŁUG

INNEGO RYTMU

Istnieją miejscowości, których urok tkwi w prędkości, z jaką się poruszają, a raczej jej brakuJ Wszystko toczy się wolniejszym rytmem, a życzliwi ludzie będą w stanie poświecić Ci dużo czasu i sprawią, że poczujesz się jak u siebie. Miejsca te były od lat miejscami spotkań artystów z całej Europy, którzy podróżowali na Wyspy w poszukiwaniu inspiracji. Dzisiaj zachowują one wciąż swoją istotę, ale oferując wszystkie udogodnienia, aby Twój pobyt na Wyspach był jeszcze wygodniejszy.

MAKSYMALNIE

WYKORZYSTAJ

KAŻDY DZIEŃ

Aby maksymalnie wydłużyć dni Twoich wakacji, musisz jedynie zwiedzić lub zatrzymać się w jednej z wielu lokalizacji, które oferują plan na 24 godziny. Możesz opalać się na gorącym piasku, przekąsić w barze na plaży trzymając nogi w piasku, wypić drinka na tarasie, zjeść obiad w restauracji oferującej kuchnię międzynarodową i zakończyć noc w dyskotece lub klubie karaoke. To Ty decydujesz, kiedy pójdziesz spać.

ODŁĄCZ SIĘ OD

WSZYSTKIEGO

Jeśli to, czego potrzebujesz to kilka dni urlopu, na Wyspach Kanaryjskich nie zabraknie Ci pomysłów. Czy będziesz w oddalonej wiosce górskiej otoczonej przyrodą, czy też w spokojnej miejscowości nad brzegiem oceanu, możesz oddalić się od świata i cieszyć się spokojem w towarzystwie osób, które zabierzesz ze sobą.