OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Najlepsze miejsce do treningu dla
profesjonalnych sportowców

Odkryj, dlaczego Wyspy Kanaryjskie są idealnym miejscem dla sportowców: mają bezpośrednie połączenie z ponad 130 miastami Europy, a ich godny pozazdroszczenia klimat sprawie, że idealnie odpowiadają potrzebom sportowców wyczynowych. Zamieszkaj w cichych ośrodkach i trenuj w centrach sportu wyczynowego otoczonych niesamowitymi krajobrazami Wysp Kanaryjskich. I zawsze będziesz mieć zapewnione bezpieczeństwo w standardzie europejskim.

1
Najlepszy klimat dla sportowców
wyczynowych
Najlepszy klimat dla sportowców
wyczynowych

Nie pozwól, aby zły dzień zepsuł Ci sesję treningową. Wyspy Kanaryjskie, dzięki 4800 godzinom słońca rocznie i niskim opadom zapewniają, że nic nie utrudni Twojej drogi na szczyt. Ucieknij od ekstremalnego gorąca i zimna, trenuj w najlepszym klimacie na świecie (średnio 19ºC w zimie i 23ºC w lecie).

2
Ośrodki sportu wyczynowego
Ośrodki sportu wyczynowego

Wyspy Kanaryjskie oferują szeroki wybór instalacji dla sportowców wyczynowych, w których można osiągnąć lepszą formą. Wysoko wykwalifikowani specjaliści i usługi, takie jak zabiegi medycyny medycznej, komory hipoksyjne czy telemetria DLF, są połączone z ofertą noclegową dostosowaną idealnie do potrzeb sportowców.

3
Treningi na świeżym powietrzu
i naturalne przestrzenie
Treningi na świeżym powietrzu
i naturalne przestrzenie

Uzupełnij swoje sesje w ośrodku sportowym treningami w niezrównanej scenerii: w przyrodzie. Wyspy Kanaryjskie są idealne do uprawiania sportów wodnych i podnoszenia formy sportowców dzięki treningom na dużych wysokościach. Ponadto na Wyspach Kanaryjskich szybkie przejście z poziomu morza na ponad 1800 npm. jest bardzo łatwe, ponieważ ze względu na pochodzenie wulkaniczne rzeźba terenu wysp jest pełna różnic poziomów i szczytów.

4
Zabiegi regeneracyjne i możliwości aktywnego
wypoczynku
Zabiegi regeneracyjne i możliwości aktywnego
wypoczynku

Zoptymalizuj swój czas odpoczynku dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, które oferują Wyspy Kanaryjskie. Ich pola golfowe, plaże i szlaki pozwolą Ci uprawiać inne sporty i stymulować pracę innych grup mięśni, aby zapobiec powstawaniu obrażeń. Ponadto, od czasów greckich Wyspy Kanaryjskie były miejscem znanym ze swoich leczniczych właściwości, dzięki czemu można przyspieszyć odzyskiwanie formy dzięki naturalnym terapiom pochodzenia wulkanicznego, zabiegom spa i tajnej broni wysp: światłu słonecznemu.

Odkryj wszystkie miejsca, instalacje, wydarzenia i usług dla sportowców na stronie:

www.trainingnonstop.com