OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Port El Carmen

Port El Carmen Mariny i przystanie na Lanzarote
Port El Carmen Mariny i przystanie na Lanzarote
Port El Carmen Mariny i przystanie na Lanzarote

Restauracje na przystani

W starym mieście Portu El Carmen, w południowej części wyspy Lanzarote znajduje się przystań, która przyjmuje łodzie do maksymalnie 26 metrów długości na swoich 117 miejscach do cumowania. Jej pirsy mają dostęp do słodkiej wody i energii elektrycznej, podczas gdy na molo użytkownicy mają do swojej dyspozycji pochylnię, żurawia i ‘travelift’a’. Różne restauracje położone obok portu, niektóre z bezpośrednim dostępem do mariny, pozwalają na spróbowanie lokalnych receptur bez oddalania się od łodzi. Stowarzyszenie rybaków jest najlepszym miejscem, w którym można cieszyć się z różnych dań przygotowywanych ze świeżych ryb.

Centra handlowe w pobliżu mariny

Marina oferuje również usługi z zakresu mechaniki i informacje o pogodzie, ma zanurzenie o głębokości 1,5 metra w czasie odpływu. Pięć minut spacerem od przystani znajdują się rozległe dzielnice handlowe i Playa Grande – Wielka Plaża, która liczy ponad kilometr złotego piasku i na której można cieszyć się spokojem ponieważ praktycznie nie ma tu fal.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
60

60

1,5 m.

1,5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ